Women Victory

Онлайн Курси Manual QA Engineer: навчання тестувальників ПЗ з нуля в Beetroot Academy

QA engineer або тестувальник – це спеціаліст, який контролює якість програмного продукту або його компонентів. Ми видаємо сертифікат студентам, за умови відвідування 70% занять і виконання 70% домашніх завдань. Крім того, знання студентів підкріплюються результатами іспиту та/або захисту дипломного проекту.

  • Крім технічних знань які ти здобудеш на курсі дуже важливим є розуміння процесу взаємодії у команді та загалом у компанії.
  • Але так склалося, що тільки нещодавно була зареєстрована до числа студентів).
  • На курсах професію можна опанувати всього за 3 місяці, бо ти працюватимеш з викладачем за готовою програмою.
  • Захист диплому – це типовий сценарій, який підготує тебе до роботи тестувальником.
  • Зазвичай в групі студенти віком від 18 до 30.

Знання з цього навчання знадобляться мені до цього дня. Проходила навчання очно та на половину віддалено (через хворобу). Жодних нарікань на віддалений формат…

Вимоги до студентів:

Постійно працює над поглибленням знань та саморозвитком. Проводить інтерактивні та цікаві заняття. Легко знаходить контакт із аудиторією. Залучає кожного слухача до активної участі у дискусіях.

qa engineer курси

Відвідувати заняття з IT-англійської та Speaking Club. Це новітній навчальний центр, мета якого полягає у розвитку ІТ-освіти в Україні. Колектив, найкращих спеціалістів, де цінують творчий потенціал кожного.

Робиш ДЗ та готуєшся до нового заняття

Особливу увагу приділимо темі багів і роботі з вимогами. А ще ви дізнаєтеся про специфіку тестування мобільних і десктопних додатків. Крім технічних знань які ти здобудеш на курсі дуже важливим є розуміння процесу взаємодії у команді та загалом у компанії.

qa engineer курси

Класні групові заняття з різними змаганнями. Навчання QA у GoIT проходить на прямих ефірах вечорами і його також поєднують із роботою. Найперспективніші студенти потрапляють на стажування в ІТ-компанії ще до випуску. qa engineer курси Стати тестувальником не так вже й складно. Початківець QA не пише код, тому йому не обов’язково бути технарем. Важливо, щоб людина мала критичне мислення, уміла ставити запитання і зрозуміло описувала проблеми.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Зазвичай в групі студенти віком від 18 до 30. Для дітей шкільного віку у нас є окремі курси з програмування, веб-розробки, робототехніки та дизайну — LOGOS KIDS ACADEMY. Англійська є важливим етапом розвитку будь-якого тестувальника ПЗ. Тому, у курсі ти будеш вивчати ІТ англійську, де зможеш пропрацювати всю необхідну для ефективного навчання термінологію. Курс підбирається під твій рівень англійської. У Вас буде все, щоб почати працювати в QA.

qa engineer курси

При покупці пакетів Standard та Titanium Ви навчатиметеся у форматі онлайн-занять з тренером та групою. Заняття проходитимуть по 2 рази на тиждень і триватимуть 1,5 години. У Вас будуть практичні заняття, домашні завдання та професійний фідбек від тренера. З пакетом StudyNow Ви отримаєте курс у записі, який зможете дивитися та проходити самостійно. Ні, навчатись ніколи не пізно і ніколи не рано))) Якщо ти цілеспрямовано хочеш опанувати нову професію, тоді вік тобі не перешкода.

Що робить тестувальник

Чудова школа, особистий підхід до кожного студента. Якщо хочете навчитися новому, або покращити знання в обраній галузі – це саме те місце, куди треба йти. Якщо ми підійдемо одне одному — на тебе чекатиме інтенсивне навчання та початок омріяної кар’єри в ІТ. Після успішних результатів тестування ми неодмінно запросимо тебе на зустріч з менеджером Академії. Навички тестування будуть перевагою для подальшого розвитку в напрямі бізнес-аналізу / проєктного менеджменту чи програмування.

Кращі з кращих гарантовано отримують Job offer. Якби був спеціалізований Python – обов’язково б пройшов би також. Василь дуже хороший викладач – не втратьте його))) бо він пояснює все як в житті й це дуже дорого коштує.

Обговорюють зараз

Знайомство з QATestLab у мене відбулося давно. Але так склалося, що тільки нещодавно була зареєстрована до числа студентів). Проте перед цим я вже мала досвід навчання…

«У житті нічого не змінювалось. Значить, я мав змінити сам». Історія чоловіка на візку, який став тестувальником

Став свої питання до інструктора в Особистому кабінеті. На групових заняттях ти виконуватимеш практичні завдання, працюватимеш над проєктами в команді та самостійно. Викладач надаватиме зворотний зв’язок та підказки, допоможе розібратися з теорією та скерує у практиці. Чи потрібен проект початківцям – однозначно – так (думаю, як і лектору, щоб зміг вдосконалити навички навчання інших людей і організації роботи команди).

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *